13 Грудня, 2018 р., 16:30
Згідно рішення Новоайдарської районної ради від 29.11.2018 року №21/19 «Про виділення іншої субвенції з районного бюджету Новоайдарській селищній раді на придбання службового житла» з районного бюджету Новоайдарській селищній раді було виділено субвенцію на придбання службового житла лікарю отоларингологу Новоайдарського РТМО в сумі 421319,00 грн.
12 Грудня, 2018 р., 10:28
Список власників сертифікатів на право на земельну частку(пай) земель КСП "Авангард", що безоплатно отримують в натурі у власність земельні частки (паї) кормових угідь (сіножаті-деградована рілля, сіножаті природні, пасовища) із земель, розташованих на території, яка за даними державного земельного кадастру, враховується в Новоайдарській селищній раді Новоайдарського району Луганської області
21 Листопада, 2018 р., 11:55
07 Листопада, 2018 р., 11:19
Будівництво спортивного майданчику зі штучним покриттям в Новоайдарі вийшло на фінішну пряму
01 Листопада, 2018 р., 09:30
    Новоайдарською селищною радою проводиться
26 Жовтня, 2018 р., 09:43
 25 жовтня в м.Краматорськ Новоайдарський селищний голова  Ігор Шопін прийняв участь у Форумі "Ефективне місцеве самоврядування як запорука демократичної та правової Держави". В основному всі виступаючі визнають очевидні успіхи реформи Децентралізації. Підкреслюють, що за об'єднаними територіальними громадами майбутнє України. На Форумі говорилось і про те, що більш динамічному ходу реформи вчиняють опір та перешкоджають деяки представники виконавчої влади, але цей процес уже перетнув певну межу і процес створення ОТГ неминучий.
15 Жовтня, 2018 р., 10:02
14 жовтня жителі та гості с. Айдар-Миколаївка відсвяткували день народження свого села.
14 Жовтня, 2018 р., 16:44
Традиційне свято, засноване багато років тому - День селища - провели 13 жовтня жителі та гості Новоайдару.