Вакансії

Частиною другою статті 10 Закону України "Про службу в органах місцевого самоврядування" визначено, що проведення конкурсу при прийнятті на службу в органи місцевого самоврядування здійснюється в порядку, визначеному законодавством України про державну службу.

Враховуючи зазначене, органи місцевого самоврядування при проведенні конкурсу мають керуються Порядком проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 № 169, а при проведенні іспитів - Загальним порядком проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад державних службовців, затвердженим спільним наказом Головного управління державної служби України та Української Академії державного управління при Президентові України від 10.05.2002 № 30/84, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України від 24.05.2002 за № 446/6734, з урахуванням особливостей проходження служби в органах місцевого самоврядування, визначених Законом України "Про службу в органах місцевого самоврядування".