Стратегія розвитку

Новоайдарська селищна військова адміністрація разом із представниками громадськості та бізнесу починають розробку СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ НОВОАЙДАРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ на період до 2027 року.

Першим кроком цієї складної, але цікавої роботи, є створення робочої групи.
14 липня відбулось її установче засідання. Також розроблений Спільний план дій щодо розробки Стратегії, на виконання якого буде орієнтуватись робоча група.

Під час опрацювання розділів Стратегії розвитку Новоайдарської селищної ТГ будуть проводитись анкетування мешканців, бажаючих буде запрошено до роботи у фокус-групах.

У разі наявності пропозицій для обговорення просимо направляти їх на адресу Новоайдарської селищної військової адміністрації, або на електронну адресу:  strategiarozvitkunovoajdar@gmail.com.

В рамках розпочатої роботи з розробки стратегії розвитку Новоайдарської селищної ТГ до 2027 року робочою групою було підготовлено анкету для мешканців нашої громади щодо виявлення проблемних питань розвитку ТГ та бачення подальшого розвитку нашої громади.

Запрошуємо всіх мешканців Новоайдарщини долучитись до анкетування. Анкета наявна за наступним посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1EyT2mK4pEGovr1WdzBySihyttiW8MmPPWWMsJ8zFP5Q/edit

11 Вересня, 2023 р., 10:51
Робочою групою з розробки Стратегії розвитку Новоайдарської селищної територіальної громади на період до 2027 року вже проведено 3 засідання, в ході яких було отримано та проаналізовано багато аналітичної інформації, обговорено проблемні питання розвитку громади, які було виявлено під час опитування, проведено PEST-аналіз та ін.