Новини
29 Серпня, 2024 р., 11:57
Повідомлення про оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки
28 Серпня, 2024 р., 14:10
Гарантує надходження податків до бюджету
28 Серпня, 2024 р., 11:44
Як отримати мікрогрант для створення власного бізнесу?
Правові підстави надання мікрогрантів врегульовані Порядком надання мікрогрантів на створення або розвиток власного бізнесу, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 21 червня 2022 року № 738 (із змінами).
Пунктом 8 вказаного Порядку передбачено, що отримувачем мікрогранту може бути фізична особа, яка має намір розпочати підприємницьку діяльність і бере на себе зобов’язання зареєструватися фізичною особою-підприємцем або створити юридичну особу. При цьому має бути створено одне (розмір мікрогранту не може перевищувати 150 тисяч грн) або два робочих місця (розмір – не більше 250 тисяч грн).
Мікрогрант може бути також наданий у разі зобов’язання отримувача зареєструватися фізичною особою-підприємцем (без обов’язкової умови створення робочих місць, розмір мікрогранту не може перевищувати 75 тисяч грн).
З інформацією про мікрогранти можна ознайомитися на вебсторінці «Державні послуги онлайн» («Дія»), посилання тут: http://surl.li/skwqfq
Все про гранти на створення або розвиток власного бізнесу за посиланням: http://surl.li/mznkih
Звертайтесь до фахівців центру зайнятості за номерами гарячих ліній 098-875-48-95, 099-491-20-86 або пройдіть за посиланням для мешканців Луганщини: http://surl.li/invaz для роботодавців та підприємців Луганщини: http://surl.li/ioarc
Надаємо підтримку з питань зайнятості:
- телеграм-канал: https://t.me/Pidtrimka_DCZ11_luhansk
- вайбер-канал: https://cutt.ly/jLaYiYr
27 Серпня, 2024 р., 11:37
Інфрмація щодо участі у виставці
26 Серпня, 2024 р., 14:05
Ведення вагітності та медична допомога при пологах – безоплатні для пацієнток зі статусом ВПО
Охорона материнства і дитинства є одним із пріоритетних напрямків Програми медичних гарантій. Тому незалежно від свого місця проживання і реєстрації, жінки при надії та породіллі можуть розраховувати на отримання якісних безоплатних послуг ведення вагітності та медичної допомоги при пологах.
Куди звертатися майбутній мамі щодо ведення вагітності
Для спостереження вагітності можна обирати будь-який комунальний або приватний медичний заклад, що має договір із НСЗУ на пакет «Ведення вагітності в амбулаторних умовах».
Ведення вагітності акушером-гінекологом безоплатне як при самозвернення без направлення, так і при наявності направлення сімейного або лікуючого лікаря.
У межах пакету «Ведення вагітності в амбулаторних умовах» пацієнтка отримує наступні види послуг:
динамічне спостереження за перебігом вагітності
проведення необхідних лабораторних досліджень: від розгорнутого
аналізу крові до досліджень на віруси та перинатальні інфекції
проведення інструментальних обстежень: УЗД із доплером, трансвагінальна ультразвукова цервікометрія, кольпоскопія, кардіотокографія, електрокардіографія тощо
проведення пренатального скринінгу
профілактика резус-сенсибілізації шляхом введення антирезусного D імуноглобуліну
направлення до перинатального (при виявленні у плода ознак аномалій, вродженої, спадкової патології) чи мультидисциплінарного (при встановленні у пацієнтки високого ризику перебігу вагітності) консиліуму
постконтактна профілактика інфекцій, що передаються статевим шляхом, у випадку насильства за ознакою статі
надання повної інформації щодо перебігу вагітності, особливостей індивідуального плану ведення вагітності та пологів
надання інформації пацієнтці щодо станів, при яких слід звертатися за медичною допомогою, закладів перинатальної допомоги, в яких жінці, залежно від її здоров’я та стану плода, рекомендовано народжувати тощо.
Якщо пацієнтці потрібна госпіталізація, то лікар-гінеколог направляє її в стаціонар, де вона отримає усю необхідну медичну допомогу також безоплатно, в рамках стаціонарного пакету.
Медична допомога при пологах – безоплатна, незалежно від місця проживання