09 Червня, 2017 р., 16:50
8 червня в Новоайдарі на вулиці Коваленко селищна рада відкрила черговий дитячий ігровий майданчик. За останній рік на території селищної ради облаштовано вже 7 дитячих майданчиків.
30 Травня, 2017 р., 09:41
За ініціативи Новоайдарської селищної ради спільно з агенством у справах біженців ООН  29 травня 2017 року парку «Сосновий» відбувся турнір з настільного хокею. Турнір був організований в рамках соціального проекту «Ти не один». Дітям було дуже цікаво взяти участь в новому для них виді спорту, вони продемонстрували приголомшливі показники. Переможці отримали грамоти і медалі, а всі учасники заохочувальні призи.
23 Травня, 2017 р., 14:30
                                        За ініціативи Новоайдарської селищної ради 29 травня 2017 року о 10-00 (попередньо в парку «Сосновий» - виходячи з погодних умов) планується проведення турніру з настільного хокею. Запрошуємо Вас прийняти участь у спортивному заході.                                       Новоайдарська селищна рада
18 Травня, 2017 р., 16:43
Новоайдарська селищна рада вітає всіх з днем вишиванки!
18 Травня, 2017 р., 16:22
             За ініціативи Новоайдарського селищного голови та глави Луганського регіонального відділення України Асоціації селищних та сільських рад Ігора Шопіна 17 травня 2017 року відбулося засідання «круглого столу» на тему: «Основи організації місцевого самоврядування: Досвід Польщі та перспективи для українських громад» з головами сільських рад Новоайдарського району.
15 Травня, 2017 р., 16:54
    15 травня 2017 року у сесійній залі відбувся круглий стіл «Ґендерно-чутливе бюджетування: взаємодія влади та громади».
15 Травня, 2017 р., 12:02
Шановні добродії!