Дата: 23.07.2024 15:38

З початком повномасштабного вторгнення у 2022 році ЛУГАНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНО-ПСИХОЛОГІЧНОЇ ДОПОМОГИ продовжує свою роботу, надаючи психологічну допомогу та адаптацію мешканцям Луганщини, які були вимушені покинути свої домівки
На базі Луганського обласного центру соціально-психологічної допомоги працює регіональна "гаряча лінія" з питань попередження домашнього й ґендерно обумовленого насильства та дискримінації за ознакою статі.

З лютого 2022 року гаряча лінія; працює і як лінія психологічної допомоги для підтримки психічного здоров’я в умовах постійного стресу та емоційної напруги, спричинених війною.
Якщо Вам стало відомо, що людина опинилась у складних обставинах, спричинених насильством в сім'ї чи його реальною загрозою, або якщо у Ваших відносинах з близькими (оточуючими) присутній моральний тиск, примус, маніпуляції, образи чи приниження - ви можете повідомити про це, зателефонувавши на номер:
Урядова «гаряча лінія» з протидії насильству та торгівлі людьми – 15-47

Луганська обласна «гаряча лінія» з протидії домашньому насильству - 0669157200
Відділ соціальних послуг Новоайдарської селищної ради - vsocposl.nov_dar@ukr.net
Правоохоронні органи – 102