Регіональний план заходів на 2023-2024 роки з реалізації Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Україні

Дата: 19.03.2024 10:26

Регіональний план заходів на 2023-2024 роки з реалізації
Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року (далі – Регіональний план заходів) було затверджено розпорядженням голови обласної державної адміністрації – начальника обласної військової адміністрації від 25.04.2023 No 83.

Основними напрямками Регіонального плану заходів є фізична, інформаційна, освітня, суспільна та громадська безбар’єрність, які можливо виконати в умовах окупації території області.
Звітування щодо виконання Регіонального плану заходів відбувається щоквартально шляхом розміщення звіту про його виконання на офіційному сайті облдержадміністрації: