Опитування осіб, віком від 14 до 35 років, в рамках моніторингу практики застосування та ефективності положень Закону України «Про основні засади молодіжної політики»

Дата: 28.11.2023 15:32

положень Закону України «Про основні засади молодіжної політики»
       Комітет Верховної Ради з питань молоді і спорту розпочав роботу з аналізу ефективності Закону України «Про основні засади молодіжної політики» від 27 квітня 2021 року №1414-ІХ.
Метою даного моніторингу є аналіз практики застосування положень відповідного Закону та його впливу на створення умов для участі молоді у громадському, політичному, соціально-економічному та культурному житті
суспільства, а також забезпечення гарантій соціально-економічного розвитку молоді в Україні.
      У разі виявлення на підставі проведеного дослідження неефективності чи недостатньої ефективності положень Закону, Комітет Верховної Ради України з питань молоді і спорту буде ініціювати внесення змін до законодавства, пропонуватиме додаткові заходи щодо посилення підтримки молоді в реалізації її соціально-економічного та політичного потенціалу або рекомендуватиме Кабінету Міністрів України вжити додаткові заходи щодо забезпечення необхідного нормативно-правового регулювання.
     Для проведення комплексного аналізу Комітету необхідно зібрати інформацію і доказову базу, які дозволять оцінити ефективність норм Закону.
До процесу опитування запрошуються фізичні особи, віком від 14 до 35 років.
Для надання відповіді на запит необхідно заповнити відповідну Google форму
за посиланням https://forms.gle/cF9k9Hgu1vxAYXKb7.
Участь у опитуванні є анонімною.
Опитування буде проводитись до 31 грудня 2023 року включно.