Розпорядження від 10.07.2023 року №53

Дата: 13.10.2023 13:48

ЗАТВЕРДЖЕНО

Розпорядження начальника Новоайдарської селищної військової адміністрації Щастинського району Луганської області

10 липня 2023 року № 53

Склад

Координаційної ради з питань організації оздоровлення та відпочинку

дітей Новоайдарської селищної територіальної громади

ШОПІН Ігор Вікторович

голова Координаційної ради, начальник Новоайдарської селищної військової адміністрації

ДУХАН Артем Миколайович

заступник Координаційної ради, перший заступник начальника Новоайдарської селищної військової адміністрації

ГОЛУБЦОВА

Наталія Вікторівна

секретарка ради, начальник відділу соціальних послуг Новоайдарської селищної ради

Члени комісії:

РОЗУВАЄВА Ксенія Володлимирівна

Начальник відділу освіти Новоайдарської селищної ради

ХОДАРЄВА Ольга Юріївна

В.о. начальника служби у справах дітей Новоайдарської селищної ради

НАГОРНА Тетяна Юріївна

В.о.начальника відділу фінансів Новоайдарської селищної ради

БРАТЧИКОВА Юлія Сергіївна

БОРИСЕНКО Юлія

Григорівна

Медичний директор Новоайдарської установи КНП «Новоайдарськтий ЦПМСД» (за згодою)

Головний спеціаліст –юрисконсульт Новоайдарської селищної військової адміністраці

ТРОХИМЧУК

Марина Василівна

Директор КУ «Новоайдарський ЦНСП» (за згодою)

ЄВДОКИМОВА Олена Володимирівна

Директор Новоайдарського ліцею Новоайдарської селищної ради

АНТІПОВА Алла Анатоліївна

Начальник відділу культури, молоді та спорту Новоайдарської селимщної ради

ЄВДОКИМОВА

Ганна Володимирівна

В.о. медичного директора Новоайдарської багатопрофільної лікарні (за згодою)

ЗАТВЕРДЖЕНО

10 липня 2023 року № 53

Положення

про Координаційну раду з питань організації оздоровлення та відпочинку дітей Новоайдарської селищної територіальної громади

1. Загальні положення

1.1. Координаційна рада з питань організації оздоровлення та відпочинку дітей Новоайдарської селищної територіальної громади (далі – Рада) утворюється з метою направлення дітей на оздоровлення за рахунок коштів державного, обласного, районного, бюджету селищної територіальної громади та залучених коштів.

1.2. Персональний склад Ради затверджується розпорядженням начальника селищної військової адміністрації.

1.3. Рада у своїй діяльності керується Конституцією України, Законами України Про оздоровлення та відпочинок дітей», «Про охорону дитинства», «Про правовий режим воєнного стану», постановою Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку направлення дітей до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку за рахунок коштів державного бюджету», іншими підзаконними актами, розпорядженнями голови Луганської обласної державної адміністрації-Луганської обласної військової адміністрації, розпорядженнями начальника селищної військової адміністрації.

2. Основні завдання та функції Ради

2.1. Основним завданням Ради є:

2.1.1. Розгляд заяв батьків (інших законних представників дітей) про направлення їх дітей на оздоровлення та відпочинок;

2.1.2. Прийняття рішень щодо направлення дітей на оздоровлення та відпочинок, формування списків таких дітей;

2.1.3. Прийняття рішення щодо відшкодування вартості путівки на оздоровлення та відпочинок дітей на території Новоайдарської селищної територіальної громади.

3. Організаційна основа діяльності Ради

3.1. Основною формою діяльності Ради є засідання.

3.2. Засідання Ради веде голова комісії, а у разі його відсутності заступник голови комісії.

3.3. Підготовку документів, необхідних для розгляду на засіданні Ради, здійснює:

Відділ соціальних послуг Новоайдарської селищної ради;

Відділ освіти Новоайдарської селищної ради;

Служба у справах дітей Новоайдарської селищної ради;

Відділ культури Новоайдарської селищної ради.

3.4. Засідання Ради проводяться за необхідністю вирішення питань організації оздоровлення та відпочинку дітей.

3.5. Засідання Ради є правомочним, якщо на ньому присутні дві третини представників її кількісного складу.

3.6. Рала приймає рішення шляхом відкритого голосування. Рішення вважається прийнятим, якщо за нього проголосувала більшість присутніх на засіданні членів Комісії. У разі рівного розподілу голосів, голос голови Ради є вирішальним.

3.7. За наслідками розгляду матеріалів на засіданні Ради, складається протокол. Протокол підписує голова Ради, а (в разі його відсутності -заступник голови Ради) та секретар Ради.

4. Права Ради

4.1. Рада має право:

4.1.1. Залучати спеціалістів відділів селищної військової адміністрації (за погодженням з керівниками) до розгляду питань, що належать до їх компетенції.

4.1.2. Отримувати в установленому порядку від відділів селищної військової адміністрації, установ, організацій усіх форм власності інформацію, документи та інші матеріали, необхідні для виконання завдання, покладеного на Раду.

4.1.3. Запрошувати на засідання Ради заявників у разі необхідності.

4.1.4. Приймати рішення щодо отримання або відмови в наданні путівки на оздоровлення та відпочинок.

Начальник Новоайдарської селищної

військової адміністрації Щастинського району