Про надання Міжнародним Комітетом Червоного Хреста матеріальної допомоги постраждалим та родинам загиблих осіб Луганської області

Дата: 28.01.2023 15:15

Шановні мешканці Новоайдарської селищної територіальної громади!

Луганською обласною військовою адміністрацією проведено зустріч із представниками Міжнародного Комітету Червоного Хреста, у ході якої досягнуто домовленості щодо надання матеріальної допомоги постраждалим та родинам загиблих осіб Луганської області внаслідок надзвичайної ситуації військового характеру.

У зв’язку із вищезазначеним, Новоайдарська селищна військова адміністрація збирає інформацію про цивільних громадян – мешканців Новоайдарської селищної територіальної громади, поранених/загиблих внаслідок військової агресії.

У разі, якщо ви володієте такою інформацією, просимо заповнити форму для подальшого включення відомостей до відповідного реєстру, з урахуванням дотримання вимог Закону України «Про захист персональних даних».