КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНИХ ПОСАД

Дата: 04.06.2021 11:22

НОВОАЙДАРСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ОГОЛОШУЄ КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНИХ  ПОСАД

ПОСАДОВИХ  ОСІБ  МІСЦЕВОГО  САМОВРЯДУВАННЯ:

• Адміністратор відділу «Центр надання адміністративних послуг» апарату Новоайдарської селищної ради

Основні вимоги: повна вища освіта; стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 1 року; вільне володіння державною мовою, упевнений користувач ПК, знання в області інформаційних технологій, експлуатації та обслуговування устаткування і програмного забезпечення.

ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ ДЛЯ  УЧАСТІ У КОНКУРСІ  НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНИХ ПОСАД

(подаються особисто або поштою)

1. Заява про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органах місцевого самоврядування.
  2. Заповнена особова картка (форма П-2 ДС) з відповідними додатками.
  3. Дві фотокартки розміром 4x6 см.
  4. Копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня.
  5. Копія документа, який посвідчує особу.
  6. Копія реєстраційної картки платника податків.
  7. Копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних).
  8. Декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік за формою, передбаченою Законом України «Про запобігання корупції».

Особи, які працюють в селищній раді, де оголошено конкурс, і бажають взяти у ньому участь, зазначених документів до заяви не додають.

Особа, яка виявила бажання взяти участь у конкурсі, може подавати додаткові документи стосовно досвіду роботи, професійної компетентності і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації та інші).

Документи приймаються протягом 30 днів із дня публікації оголошення до 05.07.2021 року включно. За додатковою інформацією щодо основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці, а також іншою інформацією звертатися за адресою: Луганська область, смт Новоайдар, вул. Дружби, буд. 1, або за телефоном (06445) 9-43-56.

ПЕРЕЛІК ПИТАНЬ НА ПЕРЕВІРКУ ЗНАНЬ