Початок подання проєктів в рамках Бюджету участі в Новоайдарській селищній раді у 2021 році

Дата: 28.05.2021 16:20

Новоайдарська селищна рада оголошує про початок подання проєктів в рамках Бюджету участі в Новоайдарській селищній раді в 2021 році.

Термін подачі – 01.06.2021 року по 15.06.2021 року.

Прийом проєктів здійснюється відповідно до Положення про Бюджет участі в Новоайдарській селищній раді, затвердженого рішенням сесії селищної ради №15/11 від 21.05.2021 року, з яким можна ознайомитись за посиланням

Форма для поданная проєкту за посиланням

Проєкт подається автором у паперовому вигляді до сектору економічного розвитку та інвестицій апарату Новоайдарської селищної ради, вул. Банківська, 31, смт Новоайдар, або у вигляді сканованого оригіналу документів на електронну адресу novoaydarskarada@ukr.net з темою листа «Громадський бюджет».

Звертаємо Вашу увагу, що проєкт не повинен суперечити діючим цільовим програмам або дублювати завдання, які передбачені цими програмами і плануються до реалізації у відповідному бюджетному році.

У 2021 році проєкти, які плануються до реалізації в межах Бюджету участі, мають бути спрямовані виключно на покращення благоустрою території (зони відпочинку та дозвілля, паркові зони, зелені зони тощо). Тобто, проєкти, які будуть стосуватися ремонту доріг, огородження території (наприклад, закладу освіти чи адмінбудівель), розглядатися в рамках Бюджету участі не будуть.

Додаткова інформація за тел: +38(095)1841504 Олена, +38 (099)504-98- 86 Оксана