Перевірка населених пунктів Новоайдарської селищної ради комісією з питань техногенної-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій

Дата: 28.05.2021 14:44

Фото без опису

На виконання Плану дій щодо попередження та ліквідації пожеж у природних екосистемах Луганської області в пожежонебезпечний період 2021 року, затвердженого рішенням регіональної комісії з питань техногенної-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій від 17.03.2021 № 3, 27.04.2021 інспекторський склад Новоайдарського районного відділу ГУ ДСНС України у Луганській області  у складі комісії з головним спеціалістом департаменту з питань цивільного захисту та територіальної оборони Луганської обласної держадміністрації та заступником Новоайдарського селищного голови 27 травня побували з перевірками у населених пунктах, розташованих поблизу лісових масивів. Під час заходу група відвідала 5 населених пунктів, а саме: с. Муратове, с. Капітанове, с. Путіліно, с. Гречишкіно та с. Новоохтирка. Щоб визначити готовність населених пунктів до пожежонебезпечного періоду було перевірено наявність пристроїв для подавання звукових сигналів з метою оповіщення людей на випадок пожежі, стан мінералізованих смуг, наявність пристосованої техніки, що може бути залучена до гасіння пожежі, проведення обкосів трави на узбіччях доріг, протипожежні розриви та просіки, перевірили стан протипожежного водопостачання покажчиків розташування пожежних водойм  та можливість під’їзду до них. Під час заходу рятувальниками була розповсюджена наглядна інформація на протипожежну тематику.