ОГОЛОШЕННЯ ПРО КОНКУРС НА ПОСАДИ ДИРЕКТОРІВ ЗАКЛАДІВ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ НОВОАЙДАРСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Дата: 27.05.2021 14:35

Відділ освіти Новоайдарської селищної ради оголошує конкурс на заміщення вакантних посад директорів ЗЗСО:

• Денежниківського ліцею Новоайдарської селищної ради ;
  • Штормівського ліцею Новоайдарської селищної ради;
  • Вовкодаївської гімназії Новоайдарської селищної ради.

Денежниківський ліцей Новоайдарської селищної ради знаходиться за адресою: 93511 Луганська обл., Новоайдарський р-н, с.Денежникове, вул. Центральна, 27 "б".

Штормівський ліцей Новоайдарської селищної ради  знаходиться за адресою: 93510 Луганська обл., Новоайдарський р-н, с. Штормове, вул. Шкільна, 3.

Вовкодаївська гімназія Новоайдарської селищної ради знаходиться за адресою: 93521 Луганська обл., Новоайдарський р-н, с.Вовкодаєве, вул. Мостова, 6.

Інформація про основні функціональні обов’язки директора, розмір та умови оплати праці надаються відділом освіти Новоайдарської селищної ради.

Посаду керівника закладу освіти може обіймати особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу освіту на рівні магістра (спеціаліста), стаж педагогічної роботи не менше трьох років, а також організаторські здібності, фізичний і психічний стан якої не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

Перелік документів, які необхідно подати для участі в конкурсі:

• заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
  • автобіографія та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);
  • копія документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;
  • копія документа про вищу освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста);
  • копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше трьох років на момент їх подання;
  • довідка про відсутність судимості;
  • мотиваційний лист, складений у довільній формі;
  • перспективний план на 2  та/або 6 років;
  • документ, що підтверджує вільне володіння державною мовою (копія додатку до атестату або диплому);
  • довідка про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду.

Особа може подати інші документи, що підтверджують її професійні та/або моральні якості.

Документи для участі у конкурсі приймаються протягом 30 календарних днів з дня публікації оголошення за адресою: вулиця Дружби, 3, смт. Новоайдар, відділ освіти Новоайдарської селищної ради.

Кінцевий термін подачі документів 29.06.2021 року.

Дата і місце проведення конкурсного відбору учасникам конкурсу будуть повідомлені додатково.

Контактна особа – Романенко Віталіна Андріївна (тел.0996851475), електронна пошта  osvitanovrada@ukr.net