Реалізація проєкту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури. УФСІ VI»

Дата: 23.06.2021 12:05

Фото без описуУкраїнським фондом соціальних інвестицій в рамках проєкту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури. УФСІ VI» за фінансової підтримки Уряду Німеччини через банк розвитку KfW в Новоайдарі продовжується реалізація двох проєктів: з реконструкції будівлі під квартири для переселенців (ВПО) та капітального ремонту дитячого садка «Сонечко».

Сьогодні відвідали ці два об‘єкти, провели огляд робіт, які тривають. Проєкти все ближче наближаються до свого завершення.

Гарною новиною також є те, що для реалізації проєкту зі створення квартир для ВПО за рахунок коштів міжнародної підтримки Українським фондом соціальних інвестицій планується проведення благоустрою прилеглої до будинку території. Тож, будут створені не тільки чудові та комфортні квартири, але й територія навколо будинку.