Комунальна установа «Новоайдарський центр надання соціальних послуг» Новоайдарської селищної ради повідомляє

Дата: 28.05.2021 09:01

ІНФОРМАЦІЯ  ПРО  РЕЗУЛЬТАТИ

КОНКУРСУ  З  ВІДБОРУ  СУБ’ЄКТІВ ОЦІНОЧНОЇ  ДІЯЛЬНОСТІ  ДЛЯ  ПРОВЕДЕННЯ  НЕЗАЛЕЖНОЇ

ОЦІНКИ КОМУНАЛЬНОГО МАЙНА

Інформація

про результати конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки нежитлової адміністративної будівлі  загальною площєю 878,1 кв.м. та споруд (2 гаража) площєю 292,8 кв.м.

Конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки нежитлової адміністративної будівлі  загальною площєю 878,1 кв.м. та споруд ( 2 гаража) площєю 292,8 кв.м. відбувся  у  приміщені «Новоайдарського центра надання соціальних послуг» Новоайдарської селищної ради 27.05.2021р. о 10 год. 00 хв.

За результатами конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки нежитлової адміністративної будівлі  загальною площєю 878,1 кв.м. та споруд (2 гаража) площєю 292,8 кв.м., розташованої за адресою: Луганська область, Новоайдарський район, смт. Новоайдар, вул. Банківська, буд. 31, з метою визначення вартості об’єкта для цілей оренди, переможцем визнано ТОВ Агентство по нерухомості «ДІСКОНТ».

Вартість послуг з оцінки: 7600,00 грн.

Строк надання послуг з оцінки: 5 робочих днів з дати укладання договору.