Новоайдарська громада

Створення житлових умов для ВПО в смт Новоайдар

Дата: 02.12.2019 15:42
Кількість переглядів: 1201

З метою реалізації Проєкту УФСІ 6 «Створення житлових умов для ВПО в смт Новоайдар, Новоайдарський район, Луганська область (соціальне житло – квартири)/KfW», який запроваджено у нашій громаді, фокус-групою та робочою групою із  впровадження субпроектів УФСІ (житло для ВПО, соціальний об’єкт) за підтримки представників Українського фонду соціальних інвестицій були розроблені та затверджені наступні документи: Профіль громади смт Новоайдар та План екологічного та соціального менеджменту.

Свої пропозиції та зауваження до цих документів протягом 30 днів з дати опублікування надсилайте на електронну пошту Новоайдарської селищної ради novoaydarskarada@ukr.net або за поштової адресою: смт Новоайдар, вул. Дружби, 1.