Новоайдарська громада

Відновлено вуличне освітлення

Дата: 21.06.2019 11:23
Кількість переглядів: 963

Новоайдарська селищна рада постійно працює над створенням більш комфортних, а головне безпечних умов для життя наших жителів. Питання освітленості вулиць наших населених пунктів є дуже актуальним, та селищна рада постійно працює в цьому напрямку. Так, було змонтовано і підключено вуличне освітлення на неосвітленій частині вулиці Дружби в Новоайдарі. Мешканці цієї вулиці дуже задоволені, тому, що вуличного освітлення в цій частині вулиці не було ніколи. Наразі ще один куточок нашого селища став більш безпечним та світлішим.

Новоайдарська селищна рада й надалі планує відновлювати старі та монтувати нові лінії вуличного освітлення.